Pro více informací volejte
+420 739 452 172
info@doubickechalupy.eu

Letní dovolená v Českém Švýcarsku

Letní dovolená nemusí být jenom k moři. I Čechy mají mnoho co nabídnout. Míst, kam se dá zavítat, je nepřeberně a pouze v Českém Švýcarsku je možné strávit několik měsíců a pokaždé objevit nová místa.

Letní dovolená v Českém Švýcarsku

Kam na výlet v Českém Švýcarsku?

České Švýcarsko je jednou z nejkouzelnějších českých krajin. Nádherné je Kyjovské údolí, kde lze vylézt na několik vyhlídek. V zimních měsících je odtud také možné navštívit nezapomenutelné ledopády padající z pískovcových skal.
Tento kraj je známý také pro své jedinečné skalní hrady, poblíž Doubic se nachází Chřibský Hrádek, který stojí na 30 metrů vysoké skále a je obtékán Doubickým potokem. Stejně tak hezká je Tokáň, kde jsou k vidění původní sruby v  alpském stylu.

Doubice - místo, které si vybral i Karel Gott

Doubice patří mezi nejmenší české samostatné obce. I přesto je zde najdete spoustu zajímavých míst. Mezi nejznámější patří venkovní výstava dřevěných soch, kterých je dnes již přes 300. Většina z nich jsou pohádkové postavy a tak i děti toto místo ocení a budou se sem rády vracet. 
Kulturní akce, semináře a koncerty se pravidelně konají v bývalé továrně na nitě, dnes rekonstruované na klub Fabrika. Celé vesnici dominuje impozantní klasicistní kostel a procházky mezi malebnými roubenkami se také neomrzí. Kvality vesničky Doubice podtrhne snad nejlépe to, že i Karel Gott si ji vybral k oslavě svých 80. narozenin.

Penzion Doubické Chalupy

Nejhezčím způsobem jak zde letní dovolenou strávit je s rodinou či blízkými přáteli. Nově postavený penzion  poskytuje 7 čtyřlůžkových apartmánů a v nich pohodu a komfort, který od ubytování očekáváte.  Ubytování v Doubici si opravdu užijete. Kromě soukromého prostoru celé chaty je k dispozici i zahrada s venkovním nábytkem a grilem. 
Budete ubytováni na rozmezí Českého Švýcarska a Lužických hor a je více než jisté, že se Vám odtud nebude chtít odjíždět, budete se rádi rok co rok vracet a stále bude co nového objevovat.
Aktuality
Akce
  
 

Copyright ©2024 Doubické chalupy - rodinný penzion v Doubici který posktuje ubytování v Českém Švýcarsku | Všechna práva vyhrazena
Made by: WEBDESIGN - jsem na  WEB | tvorba webových stránek | tvorba e-shopu | SEO