Pro více informací volejte
+420 739 452 172
info@doubickechalupy.eu

Víkendové pobyty v Českém Švýcarsku

O Českém Švýcarsku

Národní park České Švýcarsko spolu se sousedním Saským Švýcarskem představují ideální místo pro odpočinek a načerpání nových sil. Přirozená krása krajiny s romantickými zákoutími, lidovou architekturou a krásnými vyhlídkami vybízí k objevování a poznávání. Kromě tradiční pěší turistiky si zde místo našla i cykloturistika, golf, či výlety lodí. České Švýcarsko je nositelem významného ocenění „Evropská destinace nejvyšší kvality za Českou republiku v kategorii Cestovní ruch a chráněné oblasti“. 

Co podniknout o víkendu?

Přijeďte k nám do Doubice. České Švýcarsko je pohádkovou zemí s mystickou krásou přírodních scenérií Labských pískovců. Vydejte se do nevšedního světa divoké nespoutané krajiny a poznejte to nejzajímavější, co vám nabízí. Projděte hluboké rokle, skloňte se před skalními věžemi, užijte si nádherné vyhlídky, nebo se vraťte v čase a nahlédněte do historie. Málokde najdete tolik zajímavostí pohromadě, jako v Českém Švýcarsku. Ideální je víkendová navštěva, když chcete odjet na víkend z města a vyčistit si hlavu, České Švýcarskoje vhodné ale i pro celotýdenní dovolenou. 

Kde se ubytovat?

Ideálním místem kde se ubytovat, jsou naše malebné apartmány. Jedná se o dokonalé rodinné ubytování, kde se budete cítit dokonale a váš pobyt ocení celá rodina. Z Doubických chalup se můžete vydat na stezky pěší i cyklistické a prozkoumat tak zdejší krajinu! Využítí zde najdete i pokud přijedete s dětmi. Co takhle jízda na koni po Českém Švýcarsku? Jestliže budete chtít jeden den relaxovat, je v blízkosti i koupaliště pro horké, parné dny. 

Ať už se vydáte do Českého Švýcarska kdykoliv, rozhodně nebudete litovat! Ne všichni o tomto kouzelném koutu republiky ví, a rozhodně každý kdo zde byl, musí říci, že to opravdu stojí za podívanou!

Penzion Doubické chalupy Vám nabídne ideální víkendový pobyt v Českém Švýcarsku.Malebné apartmány nabízí pohodlné ubytování v Doubici
Aktuality
Akce
 

Akční podzimní nabídka

cena 4 nocí za cenu 3 nocí 

cena 7 nocí za cenu  5 nocí

 
 

Copyright ©2024 Doubické chalupy - rodinný penzion v Doubici který posktuje ubytování v Českém Švýcarsku | Všechna práva vyhrazena
Made by: WEBDESIGN - jsem na  WEB | tvorba webových stránek | tvorba e-shopu | SEO