Pro více informací volejte
+420 739 452 172
info@doubickechalupy.eu

Velikonoční pobyty v Českém Švýcarsku

Velikonoční svátky se blíží a čekají nás čtyři dny volna! Přemýšlíte nad tím, kde Velikonoce strávit? Což takhle vypravit se do tajuplného kraje Českého Švýcarka, prozkoumat jeho krásy a zajímavosti, užít si příjemný čas v malebné přírodě a zároveň prožít tradiční velikonoční svátky? České Švýcarsko nabízí nejen mnoho přírodních krás, ale rovněž i spoustu dalšího vyžití v podobě nejrůznějších sportů a dalších zajímavých aktivit.

České Švýcarsko – divoké a nespoutané!

Národní park České Švýcarsko patří mezi nejkrásnější místa v naší zemi. Nedotčená příroda, rozmanité živočišné i rostlinné druhy, impozantní skalní útvary, hluboké lesy a divoké rokle. České Švýcarsko nabízí nespočet přírodních zajímavostí a památek. Za zmínku stojí například monumentální Pravčická brána, Jetřichovické skály či Kyjovské údolí. Prožijte romantickou plavbu soutěskami v Hřensku, rozhlédněte se po kraji z dřevěné rozhledny na Vlčí hoře, nebo se vydejte za poznáním po Köglerově naučné stezce. Ta vás nejen provede překrásnou a rozmanitou krajinou, ale po cestě se navíc dozvíte mnoho zajímavých informací o Českém Švýcarsku.

Doubické chalupy – brána do Českého Švýcarska

Vesnička Doubice se rozkládá přímo u hranic národního parku. Je ideálním výchozím bodem pro vaše procházky a výlety. Za krásami Českého Švýcarska se odtud můžete vydat po svých, na kole, či autem. Penzion Doubické chalupy nabízí skvěle vybavené apartmány se dvěma ložnicemi, obývacím pokojem a moderně vybavenou kuchyňkou. Nechce se vám vařit? Nevadí, snídani vám zařídíme v blízké restauraci, případně si můžete zajít na vydatný oběd či večeři do jedné z pěti restaurací nacházejících se v Doubici. Naše apartmány vám poskytnou veškerý komfort a pohodlí a vy si budete moci odpočinout po náročných výletech a sportovních aktivitách. Neváhejte a přijeďte k nám prožít velikonoční svátky plné tradic, pohody a radosti!

Aktuality
Akce
 

Akční podzimní nabídka

cena 4 nocí za cenu 3 nocí 

cena 7 nocí za cenu  5 nocí

 
 

Copyright ©2024 Doubické chalupy - rodinný penzion v Doubici který posktuje ubytování v Českém Švýcarsku | Všechna práva vyhrazena
Made by: WEBDESIGN - jsem na  WEB | tvorba webových stránek | tvorba e-shopu | SEO