Pro více informací volejte
+420 739 452 172
info@doubickechalupy.eu

Ubytování České Švýcarsko

Poznejte kraj Českosaského Švýcarska a ubytujte se u nás!

Penzion Doubické chalupy najdete v centru obce Doubice u Krásné Lípy v severních Čechách na rozhraní dvou vyjímečných oblastí - Lužických hor (Žitavských hor) a Národního parku České Švýcarsko. Doubice leží na hranicích parku, takže do NP je to skutečně co by kamenem dohodil a zbytek dojel, třeba na koloběžce.                                                                             V předjaří můžete vyrazit v Českém Švýcarsku pozorovat například ledopády. Ubytování je v tuto dobu navíc se zajímavou slevou.

Nově postavený penzion  poskytuje 7 čtyřlůžkových apartmánů a v nich pohodu a komfort, který od ubytování očekáváte.  Ubytování v Doubici si užijete v opravdu nadstandardně velikých a dobře vybavených apartmánech se dvěmi ložnicemi, rozmístěných ve dvou budovách. Ve třetí je recepce.

Utužte si fyzičku a vyvětrejte plíce, nebo jen tak relaxujte

Pokud hledáte aktivní a zároveň klidnou rodinnou dovolenou s  velkým výběrem turistických a cyklistických tras, chcete být blízko sportovním aktivitám a přitom mít příjemné zázemí penzionu s milým personálem, tak už nemusíte dál hledat.

Odpočinková atmosféra pensionu, komfortní apartmány, zahrada s jezírkem a s posezením na čerstvém voňavém vzduchu Vám umocní relaxaci a příjemně strávené dny v krásné přírodě Českého Švýcarska a Lužických hor.
 
Jen na vysvětlenou - můžete se setkat s názvoslovím "České Švýcarsko","Česko saské Švýcarsko" nebo "Českosaské Švýcarsko".  Národní park České Švýcarko sousedí s německým Saským Švýcarskem a spojením vznikl termín Českosaské Švýcarsko. Více se dočtete ve Wikipedii.

 

Doubické chalupy v Česko-saském Švýcarsku poskytují ubytování na evropské úrovni

Projekt Soubor rekreačních objektů Doubice - Doubické chalupy v České Švýcarsku byl podpořen z finančních prostředků Evropské unie – Společného regionálního operačního programu – Grantového schématu vypsaného Krajským úřadem Ústeckého kraje s názvem Podpora regionální infrastruktury cestovního ruchu v Ústeckém kraji pro malé a střední podnikatele.


Věříme, že se Vám dovolená u nás v Českém Švýcarsku a Lužických horách  bude líbit a těšíme se na brzkou shledanou.

Jana Trägnerová a Pavel Petřík.
Aktuality
Akce
  
 

Copyright ©2024 Doubické chalupy - rodinný penzion v Doubici který posktuje ubytování v Českém Švýcarsku | Všechna práva vyhrazena
Made by: WEBDESIGN - jsem na  WEB | tvorba webových stránek | tvorba e-shopu | SEO